facebook twitter Google Plus
Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı özeti:

Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını yaptığı Barış Kılıç, Hande Soral, Sedef Avcı, Murat Han, Yeşim Salkım, Pınar Çağlar Gençtürk, Hülya Duyar, Alihan Türkdemir, Balım Gaye Bayrak ve Doğan Can Sarıkaya'nın kadrosunda bulunduğu Evlat Kokusu 3. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Akbaş ailesinin yemek masasına oturan Zeyno oğlumu almaya geldim diyerek eser gürler. Ev halkı şaşkın gözlerle onu izler. Zeyno bir hışımla kalkıp evden uzaklaşır. Daha sonra Çınar'ın yatağında olmadığı ortaya çıkar. Çınar bir bilinmeze doğru giderken Ela'nın sağlık durumu kritiktir.


Evlat Kokusu dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Evlat Kokusu dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Evlat Kokusu 3. Bölüm 3. Fragmanı özeti